Tempo - Stanisławianka Stanisław Dln. 5:2 (3.04.10)

PRZEŁAMAĆ KLĄTWĘ WŁASNEGO BOISKA!!!

• autor: Kasia S., 2014-04-16 19:18

W Wielka Sobotę na boisku WKS Tempo Białki , rozegrane zostanie spotkanie naszej drużyny z zawodnikami KS Chełmek.

Goście pod wodzą nowego szkoleniowca Krzysztofa Ducha, przyjadą do nas chętni zgarnięcia kompletu punktów. W tej rundzie naszym  przeciwnikom wiedzie się podobnie jak nam. Pierwszy mecz rundy zremisowali z Brzeziną Osiek 0-0.  Komplet punktów odebrali Zagórzance Zagórze wygrywając na własnym obiekcie 1-0.  Gola w końcówce meczu zdobył Kantka. Natomiast w ostatniej kolejce KS Chełmek zdecydowanie przegrał na boisku MKS Babia Góra 3-1.

Szczęśliwie dla nas zakończył się mecz z drużyną Chełmka w poprzedniej rundzie. Po golach Michała Puzika i Pawła Kozieła, Białka wygrała 2-1.  Mamy nadzieję , że podobny scenariusz będzie miał miejsce w sobotę.

„-Nie ma wymówek-musimy wygrać ten mecz!”- tak wprost przed spotkaniem mówi kierownik drużyny Mariusz Sałaciak.

Intrygująca jest jednak kwestia spotkań na naszym stadionie. Trudno to sobie wyobraźić, ale fakty są takie, że drużyna Tempa Białki od 8 prób na własnym obiekcie nie odniosła jeszcze ani jednego zwycięstwa.

Pierwszy mecz rundy wiosennej, zakończył się remisem z drużyną Brzeziny Osiek 1-1. Dobrze pamiętamy mecze poprzedniej rundy zagrane na naszym boisku. Spotkanie z Górnikiem Brzeszcze przegrane 3-2, czy choćby bardzo ciekawy i zacięty mecz z Jałowcem Stryszawa , który zakończył się wynikiem 1-0 dla gości.

Czy tym razem nasz obiekt okaże się szczęśliwy i „biało-niebiescy” przełamią klątwę? Miejmy taką nadzieję!

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Wielka Sobota - godzina 13.00

Dla zawodników WKS Tempo Białka ,mamy  cytat

„Wiele sukcesów piłkarskich tkwi w głowie… Musisz uwierzyć, że jesteś najlepszy, a potem udowodnić, że rzeczywiście tak jest.”

W sobotę zostawcie serce na boisku. My kibice będziemy z Wami !!!

Kasia S.